Про проект

«Чи можливо створити ідеальну систему освіти, чи це просто міф? Як вмотивувати людину навчатися? Навіщо вступати до вищого навчального закладу? Чого хоче від нас система освіти?

Але щонайголовніше – як навчити людину мислити? Як навчити студента застосовувати свої знання на практиці? Як допомогти молодій талановитій людині знайти себе і побудувати успішну кар’єру?

Системі освіти не потрібна наша креативність. Найчастіше процес навчання зводиться до простого зазубрювання певних формул, фактів, правил. Проте в реальному житті багато студентів навіть не підозрюють про те, як ці знання використати на практиці. Багато з них взагалі все забувають після складання заліку чи іспиту. То що ж не так з нашими цінностями в освітній сфері?

Пройшовши всю систему освіти як студент, я на собі відчув її сильні і слабкі сторони. Відповідь прийшла сама собою – студентам бракує мотивації! Навіщо щось вчити, якщо в житті це все одно не знадобиться? Цілком слушно. Проте бачили б Ви, з яким завзяттям студенти вивчають те, в чому бачать сенс!

І тоді я зрозумів найголовніше –потрібно створити кардинально нові умови для навчання – середовище, в якому студентам буде цікаво, зручно і пізнавально перебувати, де вони будуть постійно розвиватись, примножувати свої знання і покращувати свої практичні навички. Це буде місце, де саме ВОНИ! будуть самі вирішувати, які предмети вивчати і які нові знання відкривати для себе. Це буде ресурс, який не буде відволікати їх на непотрібне, а навпаки –спрямує їх, надасть знання і при цьому не позбавить їх креативності. І що найважливіше – не буде забирати у них дорогоцінний час, який для кожного з нас на вагу золота».

– Олексій Володарський
засновник і CEO проекту DESK
Тоді ми створили проект, який би втілив у життя ключові

Принципи ідеальної системи навчання:

(Розвиток)

(Освіта)

(Наука)

(Знання)

Так і з’явився проект DESK
DESK – це інноваційна освітня платформа. DESK унікальний у своєму роді і не має аналогів.

Цей ресурс створений студентами для студентів і пропонує широкий набір освітніх послуг.

ОСВІТНІ ПОСЛУГИ СИСТЕМИ DESK

DESK LIBRARY – бібліотека авторських наукових робіт, в якій зібрані реферати, переклади, тези, статті, науково-дослідницькі роботи, консалтингові дослідження і багато інших наукових публікацій.

DESK VIDEO LECTURES – постійно зростаюча та оновлювана база курсів відео лекцій, яка дозволяє дистанційно отримувати знання і більш поглиблено вивчати предмети. Лекції у відео форматі готуються кращими спеціалістами провідних університетів та інститутів

DESK TRAININGS AND MASTER CLASSES – база тренінгів та майстер-класів для студентів, яка пропонує отримати практичні знання від провідних професіоналів.

DESK HAND-MADE STORE – невеликий магазинчик українських товарів ручної роботи. У нашій крамниці Ви знайдете чудові подарунки для себе та своїх близьких, колег, партнерів. І щонайголовніше – в нас тільки українське і тільки авторської ручної роботи!

DESK TRANSLATIONS – бюро перекладів, яке створено спеціально для користувачів системи DESK і пропонує їм значні преференції та знижки.

DESK STARTUP – інноваційна платформа для користувачів DESK, яка дозволяє талановитій молоді перетворити перспективну ідею в успішний бізнес-проект.

DESK YOUTH EMPLOYMENT – портал для працевлаштування молоді. Для студентів – це найбільш зручний та ефективний спосіб розміщення власного резюме, а для компаній – швидкий і надійний метод підбору працівників потрібного профілю.

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ DESK

ДОСТУПНІСТЬ. DESK – це найбільш доступний освітній ресурс в Україні. Ще ніколи процес набуття знань не був таким захоплюючим і зручним.

Свобода вибору. Користувачі DESK самостійно визначають напрями свого навчання. Які курси відео лекцій подивитись, які тренінги відвідати, що почитати – вирішуєте тільки Ви.

ПОЄДНАННЯ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ. Завдяки DESK по закінченню університету Ви не тільки будете володіти сильною теоретичною базою, але й зможете впевнено застосувати свої знання на практиці.

ЖОДНИХ БАР’ЄРІВ І РАМОК. DESK створений з єдиною метою – допомагати Вам постійно розвиватись. Процес навчання стане невід’ємною частиною Вашого життя.

ЗАРОБЛЯЙТЕ. DESK створив умови для отримання доходу усіма учасниками освітнього процесу. Завантажуючи свої роботи в систему, Ви не тільки ділитеся знаннями з іншими користувачами і допомагаєте розвивати систему освіти в Україні, але й отримуєте заохочення у вигляді балів, котрі потім переводяться у реальні гроші і перераховуються на Ваш рахунок. Крім того, для викладачів передбачена можливість додаткового заробітку завдяки курсам відео лекцій.

НІЯКОЇ РЕКЛАМИ. Все вірно, Ви не помилилися. Тепер Вам не буде докучати спам та вспливаючі повідомлення.

БЛАГОДІЙНІСТЬ. Ми створили проект SPECTRE для допомоги дітям з розладом аутистичного спектру. Ми знімаємо благодійні лекції для збору коштів діткам з особливими потребами. Повний контроль коштів та публікація звітів по кожній благодійній акції. Більше того, кожний користувач DESK зможе разом із засновниками проекту особисто поїхати і прийняти участь в благодійних акціях.  

ДИВОВИЖНА ОНЛАЙН–ЧИТАЛКА. Читайте цікаві для Вас наукові публікації або літературу онлайн і насолоджуйтесь зручність нашої онлайн-читалки.

ВІДЧУТНІ ЗНИЖКИ. Придбавши будь-який з режимів доступу, Ви отримуєте відчутні знижки на послуги, які надаються в рамках DESK.

ПРИЗИ ТА БОНУСИ. Просто будучи користувачем DESK, Ви приймаєте участь у розіграші цінних подарунків, включаючи флешки, навушники, планшети, смартфони, ноутбуки та багато інших подарунків.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ. Проект DESK сприятиме працевлаштуванню молодих спеціалістів завдяки власному рекрутинговому порталу через проведення конкурсу резюме та конкурсу вакансій.

ГРАНТИ І СТИПЕНДІЇ. Проект DESK ставить за мету підтримку працелюбної і креативної молоді. Щорічно DESK буде нагороджувати стипендіями найкращих студентів України. Голосувати за найкращих будуть не тільки студенти, а й викладачі.

МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА ВИЩИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ. Проект DESK по мірі власного зростання здійснюватиме допомогу вищим навчальним закладам і створюватиме більш сприятливі умови для навчання молоді.

ЗАОХОЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНИ. Не тільки обдаровані студенти, але й висококваліфіковані викладачі є гордістю України. DESK буде щорічно виділяти кращих викладачів України і нагороджувати їх цінними подарунками.

ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМІВ, КОНФЕРЕНЦІЙ, ВИСТАВОК ТА ІНШИХ НАУКОВИХ І КУЛЬТУРНИХ ЗАХОДІВ У РАМКАХ DESK.

Освітня піраміда DESK

І пам’ятайте: процес здобуття знань може бути захоплюючим!

– завдяки DESK

Залишайтеся з нами на зв’язку!

Facebook

Наша сторінка у Facebook.

VKontakte

Наша сторінка у VKontakte.

YouTube

Наша сторінка на YouTube.