Особливості сенсорного розвитку дітей з аутизмом

Особливості сенсорного розвитку дітей з аутизмом

Як придбати

Інформація про спікера курсу

Сергієнко Інна Володимирівна

1

Відомості про спікера:

Сергієнко Інна Володимирівна – консул європейської асоціації “Аутизм Європа”.

Квітень – місяць прийняття аутизму і поширення інформації про нього. На честь цього DESK запускає благодійні освітні курси для своїх користувачів.

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» за підтримки DESK записав курс лекцій про досягнення в сфері аутизму за останні роки. Прослухавши наш курс, Ви дізнаєтеся більше про стан і перспективи розвитку дітей з особливими освітніми потребами; познайомитеся з прикладними практиками і кейсами для України; краще зрозумієте особливості сприйняття світу дитиною з аутизмом, а також систему допомоги таким дітям.

Наш лектор – Інна Володимирівна Сергієнко, консул європейської асоціації “Аутизм Європа”. Крім того, що вона сама – мама дитини з аутизмом, вона також представляє Міжнародну громадську організацію «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму«Дитина з майбутнім».

ОПИС КУРСУ

Благодійні лекції від DESK – прекрасний шанс не тільки зробити добру справу і допомогти діткам-аутистам, але і дізнатися більше про цю проблему. Всі виручені кошти спрямовуються до Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім».

ЗАГАЛЬНА ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ:

3 години

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЛЕКЦІЙ:

2 лекції

Відеолекції