ЗАГАЛЬНІ ПРИНЦИПИ

Створивши DESK, ми даємо людям можливість отримувати доступну та якісну освіту, а також прагнемо викорінити корупцію, яка, на жаль, має місце в українській системі освіти. Завдяки досвіду західних онлайн-платформ та сучасних інтернет-технологій ми змогли зробити нашу мрію реальністю. Наш проект – не просто сайт з набором курсів. Це можливість для кожного змінювати себе на краще. Проходження навчання на DESK базується на ключових принципах академічної  доброчесності. При зарахуванні на будь-який курс чи програму на DESK Ви автоматично стаєте учасниками позитивних змін, які ознаменують новий етап розвитку української системи освіти – з високим рівнем якості й актуальності знань, відсутністю корупції та хабарництва.
Перед початком навчання на DESK пам’ятайте: наш проект – не примус до навчання, а зручний інструмент, скориставшись яким Ви зможете змінити своє життя. Все залежить від Вас та Вашої мотивації, а ми, зі свого боку, зробимо все, щоб навчання на нашій платформі було максимально зручним для Вас.

КОДЕКС ЧЕСТІ

Реєструючись на DESK, Ви автоматично погоджуєтесь, що:
  • Будете виконувати всі тести і завдання самостійно без допомоги сторонніх осіб
  • Будете здавати роботи лише власного авторства і без плагіату
  • Будете вести тільки один обліковий запис користувача і не будете дозволяти нікому використовувати своє ім’я користувача та / або пароль.
  • Не будете вживати будь-які заходи, які б нечесним шляхом покращили Ваші власні результати або погіршили результати інших користувачів.
  • Не будете розміщувати відповіді на питання, які використовуються для контролю знань та оцінки успішності навчання, в інтернеті або інших засобах інформації.

ПОРУШЕННЯ КОДЕКСУ ЧЕСТІ

Якщо ми виявили порушення Угоди Користувача або Кодексу честі, то ми можемо:
  • Анулювати бали за виконане завдання
  • Анулювати отриманий сертифікат за проходження курсу
  • Виключити Вас з переліку осіб, які можуть проходити обраний курс
  • Анулювати Ваш обліковий запис
Остаточні рішення будуть прийматися адміністрацією проекту. В разі порушення Кодексу Честі жодна компенсація не є можливою.  Адміністрація проекту DESK може вносити зміни до Кодексу Честі, тому періодично переглядайте останню версію Кодексу Честі на цій сторінці. Будь-які зміни до Кодексу Честі будуть вступати в силу одразу після їх розміщення на цій сторінці.