ЯК КОРИСТУВАТИСЬ ВІДЕО-КОНТЕНТОМ ПІСЛЯ ЙОГО ОПЛАТИ

ЯК ПРИДБАТИ?

КРОК 1
Замовлення та оплата відео-контенту

1) Оберіть відео-контент, який Ви бажаєте придбати, і натисніть на зелену кнопку «Придбати», на якій вказана ціна у гривнях.

Крок 1 А

* Щоб переглянути у повному розмірі, натисніть на зображення

2) Пройдіть легку та швидку процедуру підтвердження замовлення та натисніть кнопку «Продовжити»

Крок 1 Б

3) Якщо Ви новий користувач – введіть деталі платежу, якщо вже зареєстровані – залогіньтесь на сайті і перевірте правильність даних

Крок 1 В

4) Оберіть зручний для Вас спосіб оплати

Крок 1 Г

КРОК 2
Внесення G-mail адреси у власний профіль

Користувачі, які успішно оплатили обраний відео-контент, після підтвердження оплати адміністратором сайту отримують доступ до закритого каналу DESK на Youtube. Згідно політики користування та чинних вимог Youtube, ми змушені використовувати виключно G-mail для передачі доступу до контенту.

1) Після успішної оплати натисніть на назву Вашого аккаунта у верхній правій частині сайту (Привіт, ***************). Після цього оберіть вкладку «Профіль».

Крок 2 А

2) Виберіть опцію «Редагувати» і введіть свою Gmail-адресу у відповідне поле «G-mail». Також введіть свою основну пошту, яка може співпадати або відрізнятися від G-mail.

Крок 2 Б

3) Натискайте «Зберегти зміни» та перейдіть на вкладку «Переглянути» у своєму профілі. Ви побачите як відображаються Ваші електронні адреси.

Крок 2 В

КРОК 3
Отримання відео-контенту та користування ним

1) Після підтвердження оплати на Вашу gmail-пошту будуть відправлені посилання на придбаний відео-контент на закритому каналі. Ви зможете відшукати ці посилання у одній з Ваших вкладок.

Крок 3 А

2) Натискайте на відео (червоне поле всередині екрану) і насолоджуйтесь переглядом

Крок 3 Б

Крок 3 В