ПРО DESK

Історія DESK бере свій початок наприкінці 2015 року, коли Олексій Володарський, аспірант КНУ ім. Т. Шевченка і засновник проекту DESK, запропонував Віктору Досенко, провідному вченому Інституту фізіології ім. О. Богомольця, в якості експерименту записати на камеру кілька коротких лекцій з курсу патофізіології і викласти їх безкоштовно для перегляду онлайн.

Результати здивували їх обох – за лічені години кількість переглядів настільки вузької тематики перевалила за кілька тисяч, а задоволені користувачі дякували за якісну подачу і актуальність контенту, цікавлячись наявністю тестів і додаткових матеріалів до лекцій. Натхненні успіхом, Олексій і Віктор продовжили співпрацю, а проект DESK отримав свою конкретну мету – стати доступним, ефективним і зручним інструментом навчання протягом життя.

«…Ідея створення проекту DESK з’явилася після того, як я на власному досвіді відчув сильні та слабкі сторони системи освіти України. Я задавав собі питання – ідеальна система освіти – це міф чи реальність? Що людині дає вступ до ВНЗ? Адже найчастіше в учбових закладах процес навчання – це зазубрювання безлічі формул, правил, фактів, яким потім немає призначення в реальному житті. То який же сенс такого «навчання»? І я прийшов до висновку, що хочу створити таку систему освіти, яка б приносила людям реальну користь.

DESK – це кардинально нові умови навчання. Кожна дисципліна, яку Ви обираєте – не є застарілим непотребом, адже придбавши будь – який курс, Ви будете отримувати оновлення, щоб володіти тільки актуальною інформацією. Ви матимете змогу себе всебічно розвивати, адже, окрім академічного контенту, DESK постійно пропонуватиме нові науково – популярні лекції на різноманітні теми, а також спеціалізовані корпоративні курси, які полегшать Вам працевлаштування у компанію Вашої мрії.

Окрім цього, Ви самі обираєте коли навчатися. Адже в сучасному світі час – це один з найцінніших ресурсів, який не купити ні за які кошти. Я сподіваюся, що DESK стане втіленням моєї мрії – популяризувати науку, зробити навчання цікавим та відкрити людям двері у краще майбутнє…»

Олексій Володарський

Засновник проекту
“DESK”

НАШІ ЦІЛІ
 • Популяризація науки в Україні

  Ми відкрили першу в Україні студію, де науковці та лектори можуть безкоштовно записати свої лекції, розмістити їх на DESK та поділитися своїми науковими знаннями з цілим світом!

 • Створення зручного та сучасного формату навчання

  На DESK Ви самі обираєте час та формат навчання, отримуєте безкоштовні оновлення та безліч корисних додаткових матеріалів з обраних курсів.

 • Тісний зв'язок навчання та бізнесу

  З нами працюють одні з кращих роботодавців України та світу, які готові дати Вам знання та навички, що відповідають потребам ринку праці. Бізнесмени та спеціалісти різних галузей поділяться з Вами своїм досвідом, навичками управління та тонкощами ведення бізнесу.

 • Постійний розвиток для кожного

  DESK - зручний інструмент для Вашого саморозвитку протягом життя. З нашими численними освітніми заходами, онлайн трансляціями, курсами та лекціями Ви ніколи не будете нудьгувати.

 • Доступність освіти

  Купуючи будь – який курс чи лекцію Ви сплачуєте виключно за час, який лектор витратив на запис даного матеріалу. Це дозволяє нам знижувати ціни майже у три рази порівняно із середньоринковою вартістю.

 • Матеріальне заохочення лекторів

  Ми високо цінуємо важку працю викладача. Наші лектори отримують значний відсоток з кожного проданого курсу чи лекції без жодних фінансових витрат з їхнього боку.

 • Викорінення академічної недоброчесності, корупції та плагіату

  DESK вживає усі можливі заходи, щоб не допускати шахрайство, списування та хабарництво в процесі навчання.

 • Створення та підтримка нових освітніх ініціатив

  DESK виступає засновником та спонсором багатьох освітніх проектів, наприклад «Школа науки DESK», «SPECTRE» тощо.

X