Ідея створення проекту SPECTRE належить засновниці фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Інні Сергієнко. Фонд «Дитина з майбутнім» зробив надзвичайно багато для дітей з синдромом аутизму: відкрив власну школу-сад, підписав Меморандум з Інститутом корекційної педагогіки НПУ ім. Драгоманова, організував регулярні візити американського професора психології Університету Argosy Вірджинії Бассі для проведення тренінгів для фахівців і батьків, організовує марафони та мульт-покази для дітей.

Чесно кажучи, ми в DESK до початку нашої співпраці з фондом «Дитина з майбутнім» мало що знали про аутистів, але цей проект кардинально змінив наше уявлення про цю проблему та показав важливість допомоги людям з особливими потребами.    

Ситуація з аутизмом в Україні виявилася невтішною: рівень поінформованості громадськості про проблему є вкрай низьким, а роль держави в поліпшенні ситуації практично не помітна. Але відсутність статистики по людях з аутизмом в нашій країні зовсім не означає, що їх у нас немає. Навпаки – вони є, і їм та їхнім батькам дуже нелегко.

Порадившись з представниками фонду, ми створили проект SPECTRE, який ставить за мету надання можливості онлайн та оффлайн навчання навичкам роботи з дітьми з особливими потребами. Ми створюємо цикл лекцій, які не тільки донесуть значення самого поняття аутизму, а й навчать методикам роботи з дітьми з особливими потребами.

Наш проект націлений на 4 категорії слухачів: батьки, вчителі, лектори та спеціалісти. Ми пропонуємо лекторам та спеціалістам використовувати DESK в якості платформи для комплексного навчання та обміну досвідом з опцією сертифікації. Ми плануємо проводити тематичні конференції з проблематики аутизму та надавати українським спеціалістам доступ до новітніх західних корекційних методик. Крім того, ми допомагаємо фонду розповсюджувати безкоштовну та платну літературу з даної проблематики. Детальну інформацію про наявні книги Ви зможете знайти за посиланням http://spectre-shop.com/

Наші переваги
  • Комплексне навчання – від базових знань до спеціальних методик!

  • Сертифікація лекторів та спеціалістів!

  • Доступ до новітніх західних корекційних технік!

  • Навчальні матеріали для роботи з дітками з синдромом аутизму!

  • Література та розвиваючі іграшки!

  • Конференції, круглі столи, майстер-класи та інші заходи з тематики аутизму!

X