Ця Угода Користувача, Політика конфіденційності та Кодекс честі – це угоди (“Угоди”) між вами та DESK. Використовуючи сайт, Ви погоджуєтеся, що приймаєте Угоди, незалежно від того, чи Ви є зареєстрованим користувачем. Якщо Ви не розумієте або не бажаєте дотримуватися умов цих Угод, Ви не повинні використовувати цей сайт.
DESK залишає за собою право змінювати цю Угоду Користувача в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь-які зміни до цих Угод будуть дійсними відразу ж після опублікування на цій сторінці з оновленою датою введення. Отримавши доступ до сайту після внесення будь-яких змін, Ви підтверджуєте Вашу згоду на зміну Угоди Користувача. Обов’язково періодично повертайтеся на цю сторінку, щоб ознайомитися з найновішою версією цієї Угоди Користувача.

ЗАГАЛЬНА ПОЛІТИКА

DESK пропонує кілька типів контенту для навчання протягом життя: безкоштовні та платні онлайн-курси (включають інтерактивне навчання  між професором-студентом та студентом-студентом, індивідуальну оцінку роботи студента та для студентів, які демонструють найкраще опанування предметів, видачу сертифікатів); науково-популярні заходи; інтернет-магазин тощо. Ви зобов’язуєтесь не використовувати сайт, жодним чином, щоб пошкодити, відключити, перевантажувати будь-який сервер DESK або мережу, пов’язану з будь-яким сервером DESK, або втручатися у роботу сайту через будь-якого користувача сайту.
Ви не будете намагатися отримати несанкціонований доступ до сайту, інших облікових записів, комп’ютерних систем або мереж, підключених до сервера DESK через хакерство, підбор паролів або через будь-які інші засоби. Ви не будете отримувати або намагатись отримувати будь-які матеріали або інформацію, що зберігаються на сайті, на його серверах або пов’язаних комп’ютерах, за допомогою будь-яких засобів, які не були доступними через сайт. Ви погоджуєтеся використовувати сайт відповідно до цієї Угоди Користувача, Кодексу честі та всіх національних та міжнародних законів, правил та положень, включаючи закони про авторські права.

НА DESK ЗАБОРОНЕНИЙ:

  • Контент, який заплутує, переслідує або загрожує іншим користувачам;
  • Контент, який обговорює незаконні дії з наміром їх здійснити;
  • Контент, який порушує інтелектуальну власність іншої людини, включаючи, але не обмежуючись цим, авторські права чи торговельні марки;
  • Контент, який має порнографічний, непристойний або незаконний зміст;
  • Контент, пов’язаний з партійною політичною діяльністю;
  • Шпигунське чи зловмисне програмне забезпечення, віруси, троянські коні, хробаки, часові бомби, пошкоджені файли чи будь-яке інше подібне програмне забезпечення, яке може пошкодити роботу іншого комп’ютера або власності;
  • Контент, який навмисно містить неточну інформацію або розміщується з наміром ввести користувачів в оману.
Крім того, Ви погоджуєтеся не завантажувати великими архівами не для власного користування будь-який вміст сайту, включаючи, але не обмежуючись, онлайн підручники, повідомлення користувачів або інформацію про користувача тощо.
Ви зобов’язуєтеся не відтворювати, не копіювати або дублювати, не продавати, не перепродавати сервіси DESK або будь-яку їх частину, а також користування сервісами або доступ до них.
Авторські права на курси належать лекторам, а майнові права на відео-контент належать DESK на підставі договорів, укладених DESK з лекторами та /або організаціями-партнерами. Завантажуючи власні курси на DESK, Ви підтверджуєте, що виступаєте їх автором, володієте відповідними майновими правами та не порушуватимете виключних прав третіх осіб, в тому числі авторських та суміжних з ними прав.
DESK не несе відповідальності за розміщені на DESK курси, які були завантажені не авторами або особами, які не володіють відповідними майновими правами автора. У разі надходження письмових скарг від авторів або осіб, що володіють майновими правами автора на курси, які були додані на DESK з порушенням авторських прав, DESK, за умови надання зазначеними особами належних доказів наявності у них зазначених вище прав, зобов’язується негайно видалити відповідні курси з DESK.

ТОВАРНІ ЗНАКИ

Всі і будь-які товарні знаки, які використовуються DESK на сайті, є власністю або ТОВ «ДЕСК.» або партнерів ТОВ «ДЕСК.» і розміщені на законних підставах з попереднього схвалення власників таких товарних знаків і / або уповноважених на те осіб. Якщо товарний знак не згадано, це не означає, що DESK не використовує його або що цей продукт не використовується в маркетингових цілях, або не є значимим на відповідному ринку. Використання сайту не надає Користувачеві ніяких прав чи ліцензій на будь-яке використання будь-яких знаків для товарів і послуг. Права на використання товарних знаків на сайті www.desk.ua належить виключно ТОВ «ДЕСК.».

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Для того, щоб повністю прийняти участь у діяльності сайту, Вам необхідно вказати своє ім’я, адресу електронної пошти та пароль користувача, щоб створити обліковий запис користувача (“Обліковий запис користувача”). Ви погоджуєтеся, що Ви ніколи не розголошуватимете, не будете надавати доступ до інформації власного облікового запису третій стороні або отримувати доступ до інформації облікового запису стороннього користувача. Під час налаштування облікового запису користувача Вам може бути запропоновано ввести додаткову  інформацію (наприклад, Вашу адресу). Ви підтверджуєте, що вся надана Вами інформація є точною та актуальною. Ви погоджуєтесь підтримувати та оновлювати свою інформацію, щоб вона була точною та актуальною.
Ви погоджуєтеся не порушувати авторські права на будь-який вміст, який ви отримуєте з сайту. Всі права на сайт та його вміст є власністю DESK.

СЕРТИФІКАЦІЯ

DESK та його партнери можуть надати сертифікати студентам, які продемонстрували високий рівень оволодіння матеріалом курсу. Сертифікати будуть видаватися DESK під регаліями партнера, за підтримки якого було створено цей курс. Рішення про видачу сертифікату конкретному студенту приймається виключно DESK та його партнерами. DESK та / або його партнери, що створюють курси на сайті, можуть не видавати сертифікат для деяких курсів.

ОБМЕЖЕННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ

DESK і партнери DESK не гарантують, що сайт буде працювати безперервно або без помилок, що сайт не може мати вірусів чи інших шкідливих компонентів, або що надані курси або їх вміст відповідають Вашим очікуванням. DESK і партнери DESK також не дають жодних гарантій щодо точності, повноти, своєчасності або якості сайту або його вмісту.
Використання сайту, його вмісту та послуг виключно на Ваш власний розсуд. Ваш доступ або завантаження інформації, матеріалів або даних через сайт або будь-які посилання на сайти також на Ваш власний розсуд, і Ви несете виняткову відповідальність за будь-який збиток Вашій власності (включаючи Вашу комп’ютерну систему) або втрату даних, що є результатом завантаження або використання матеріалу чи даних, якщо інше не передбачено в політиці конфіденційності DESK.

ПОРУШЕННЯ АВТОРСЬКИХ ПРАВ

Ви погоджуєтесь, що DESK, на свій власний розсуд, може припинити використання Вами сайту або Вашої участі в ньому. Політика DESK полягає в припиненні доступу до облікових записів для користувачів, які є порушниками авторських прав. DESK залишає за собою право в будь-який час на власний розсуд скасувати, затримати, перенести або змінити формат будь-якого курсу, запропонованого на DESK, або припинити надання будь-якої частини або всього вмісту сайту або пов’язаних з ним послуг, і Ви погоджуєтесь, що ні DESK, ні його партнери не несуть жодної відповідальності перед Вами за таку дію. Якщо Ви більше не бажаєте використовувати сайт, Ви можете припинити свою участь у будь-який час. Права, надані вами цим Договором, анулюються після припинення Вами використання сайту, але інші положення цієї Угоди Користувача будуть застосовуватися і надалі.